Dział handlowy tel. 33 861 65 70 lub 508 294 843

 

O nas


 

GWP

Jesteśmy wiodącym w Europie producentem specjalistycznych urządzeń wytwarzających parę czystą stosowaną do różnych procesów i technologii. Produkujemy wytwornice pary czystej dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, biochemicznego, sterylizacji medycznej i klimatyzacji oraz innych procesów wymagających czystej pary.

Jesteśmy jedyną firmą w Europie posiadającą w swojej ofercie jednocześnie generatory pary technologicznej i czystej na olej i gaz, wymiennikowe wytwornice pary czystej para-para oraz elektryczne wytwornice pary czystej. Jako jedyni także oferujemy urządzenia do wytwarzania pary we wszystkich standardach czystości pary występujących na rynku.

Dbając o wygodę naszych klientów dostarczamy kompletne i w pełni gotowe do pracy systemy do wytwarzania pary, a profesjonalny serwis fabryczny zapewnia szybkie i profesjonalne wsparcie. Obecnie firma STIGEN posiada cztery własne rozwiązania chronione prawem patentowym, które wykorzystywane są w konstrukcji wytwornic pary. Dzięki temu nasze urządzenia są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń tego typu dostępnymi na rynku europejskim.

Nasze urządzenia jako jedne z niewielu w Europie spełniają także wymagania higieniczne wszelkich przepisów regulujących rynek żywnościowy w zakresie pary czystej do żywności i sterylizacji parowej w branży medycznej. Każda z naszych wytwornic pary czystej posiada poświadczenie zgodności oraz jest certyfikowana przez TÜV Rheinland według norm:

TUV_n

 

 

 

Nasze urządzenia są również zgodne z systemami HACCAP i ISO 22000