O nas | STIGEN – Generatory Pary Producent

Dział handlowy tel. 33 861 65 70 lub 508 294 843

 

O nas


 

gwp_zainstalowanySTIGEN Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów specjalistycznych urządzeń do produkcji pary przeznaczonych do technologii ogólnych, do żywności i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, klimatyzacji oraz sterylizacji medycznej.

Zajmujemy się produkcją generatorów w wersji olejowej i gazowej należących do grupy szybkich przepływowych wytwornic pary. Oferujemy urządzenia do budowy systemów wytwarzania pary do celów przemysłowych i usługowych.

Produkujemy urządzenia w wersjach typowych oraz dostosowane do indywidualnych wymogów klienta. Uzupełnieniem naszej oferty są kompletne agregaty parowe zabudowane w kontenerach, jak i na przyczepach specjalnych.

Firma STIGEN jako pierwsza w Polsce opracowała i wdrożyła do produkcji model szybkiej, przepływowej wytwornicy pary o wydajności powyżej 300 kg/h i systematycznie zwiększa osiągi produkowanych urządzeń. Nasze produkty jako pierwsze tego rodzaju spełniły wymogi dyrektyw unijnych i są oznaczane znakiem CE.

Proponujemy szereg usług dodatkowych od doradztwa i projektowania poprzez prace instalacyjne, podłączeniowe do optymalizacji procesów oraz stałej obsługi serwisowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową